ORIGINÁLNÍ PERNÍKY I STANDARDNÍ A ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Tento web NEFUNGUJE PRO OBJEDNÁNÍ PERNÍKŮ JAKO E-SHOP. Pouze jako ukázka sortimentu a možností naší výroby. Objednat lze nejlépe osobně nebo telefonicky, případně e-mailem nebo přes Kontaktní formulář, v sekci KONTAKT. Perníky NEZASÍLÁME, lze si je vyzvedávat pouze v naší provozovně v Brně.

Oproti historii perníkářství v Čechách, na niž naše výroba navazuje, je naše zkušenost s výrobou medových perníků opravdu mladá. Pečení a malování tradičních i netradičních perníků se věnujeme od roku 1992. Používáme pouze kvalitní (především regionální) suroviny.

Můžete si vybrat z pestré nabídky již hotových druhů přímo u nás ve výrobně v Brně nebo nás kontaktovat se svými požadavky na zakázkovou výrobu některých našich standardních tvarů, případně s poptávkou speciálních perníků. Nejsme plátci DPH.AKTUALITY, ANEB CO SE U NÁS PRÁVĚ PEČE


 

Naši milí přátelé a zákazníci,

 

i v letním čase prázdnin a dovolených máme otevřeno v pracovních dnech od 9 do 17 hodin a těšíme se na vás s tradičně pestrou nabídkou plněných, malovaných, marcipánových i mandlových perníků.

Na většinu termínů (kromě posledních dvou prázdninových týdnů) lze ještě objednávat perníkové i piškotové dorty. 

 

Krásné léto plné sluníčka a pohody vám přejí

perníkářky ze Superníku

 

 

 

Přijďte k nám ochutnat perník všemi smysly. Ten správný, kvalitní, poznáte lehce. Bude mít krásnou zlatohnědou barvu s lesklým povrchem a tam, kde se peče, to bude opravdu úžasně vonět - medem a vším tím kořením, které má poctivé těsto obsahovat. A že se u nás peče s láskou, poznáte nejen na perníku ve tvaru srdce. Naše zvířátka se na Vás budou usmívat a snad se jejich spokojené výrazy přenesou i na Vaše tváře. A pak přijde to skutečné ochutnání, ať už plněných, malovaných nebo mandlových perníčků. Sami posoudíte, které Vám zachutnají nejvíce a my budeme rádi reagovat na Vaše přání. 

 
MALOVANÉ PERNÍKY PLNĚNÉ PERNÍKY MANDLOVÉ PERNÍKY MARCIPÁNOVÉ PERNÍKY PERNÍKOVÉ DORTY PIŠKOTOVÉ DORTY8621 Auto střední

12 cm

45 Kč

8618 Mašinka střední

11 cm

45 Kč

8709 Motorka střední

12 cm

45 Kč

8769 Traktor střední

11 cm

45 Kč


KONTAKTUJTE NÁSJméno / příjmení

E-mail

Text Vaší zprávy


Adresa provozovny:
Hlinky 90, 603 00 Brno
(ulice nad hlavním vstupem do Výstaviště, zastávka tramvaje č. 1 „Výstaviště – hlavní vstup“)

OTEVŘENO: 

pondělí - pátek, 9 - 17 hodin

e-mail: info@supernik.cz

RADKA BRŮŽKOVÁ | +420 606 727 533
IČO: 42377846

MARIE MIMOCHODKOVÁ | +420 605 503 167
IČO: 05226996