ORIGINÁLNÍ PERNÍKY I STANDARDNÍ A ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Oproti historii perníkářství v Čechách, na niž naše výroba navazuje, je naše zkušenost s výrobou medových perníků opravdu mladá. Pečení a malování tradičních i netradičních perníků se věnujeme od roku 1992. Používáme pouze kvalitní (především regionální) suroviny.

Můžete si vybrat z pestré nabídky již hotových druhů přímo u nás ve výrobně v Brně nebo nás kontaktovat se svými požadavky na zakázkovou výrobu některých našich standardních tvarů, případně s poptávkou speciálních perníků.

Uvedené ceny se týkají koncových zákazníků, v případě větších nebo dlouhodobých odběrů jsou ceny předmětem individuálního jednání. Nejsme plátci DPH.AKTUALITY, ANEB CO SE U NÁS PRÁVĚ PEČE


 

Naši milí přátelé a zákazníci,

 

 Váš zájem o Mikulášské a vánoční perníčky byl takový, že se naše výrobní kapacity vyčleněné pro zakázkovou výrobu do konce tohoto roku již zcela naplnily, a proto bohužel žádné další OBJEDNÁVKY NEPŘIJÍMÁME.

Děkujeme za Vaši přízeň a samozřejmě jsme připraveny Vám v tradiční otevírací době od 9 do 17 hodin nabídnout standardní malované, plněné, mandlové i marcipánové perníky, které máte rádi.

 

 

Na Vaši návštěvu se těší

Radka a Maruška

 

 

 

 

 

Přijďte k nám ochutnat perník všemi smysly. Ten správný, kvalitní, poznáte lehce. Bude mít krásnou zlatohnědou barvu s lesklým povrchem a tam, kde se peče, to bude opravdu úžasně vonět - medem a vším tím kořením, které má poctivé těsto obsahovat. A že se u nás peče s láskou, poznáte nejen na perníku ve tvaru srdce. Naše zvířátka se na Vás budou usmívat a snad se jejich spokojené výrazy přenesou i na Vaše tváře. A pak přijde to skutečné ochutnání, ať už plněných, malovaných nebo mandlových perníčků. Sami posoudíte, které Vám zachutnají nejvíce a my budeme rádi reagovat na Vaše přání. 

 
MALOVANÉ PERNÍKY PLNĚNÉ PERNÍKY MANDLOVÉ PERNÍKY PERNÍKOVÉ DORTY SPECIÁLNÍ DORTY8722 Svíčka malá

7 cm

17 Kč

8736 Stromeček malý

7 cm

17 Kč

8730 Vánoční kapr

14 cm

40 Kč

8754 Beruška plněná

90 g, s lineckou náplní a marcipánem

30 Kč


KONTAKTUJTE NÁSJméno / příjmení

E-mail

Text Vaší zprávy


Adresa provozovny:
Hlinky 90, 603 00 Brno
(nad hlavním vstupem do Výstaviště, zastávka tramvaje č. 1 „Výstaviště – hlavní vstup“)

OTEVŘENO: pondělí až pátek 9,00 - 17,00 hodin  (v jiný čas možno po telefonické dohodě)

e-mail: info@supernik.cz

RADKA BRŮŽKOVÁ | +420 606 727 533
IČO: 42377846

MARIE MIMOCHODKOVÁ | +420 605 503 167
IČO: 05226996