ORIGINÁLNÍ PERNÍKY I STANDARDNÍ A ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Oproti historii perníkářství v Čechách, na niž naše výroba navazuje, je naše zkušenost s výrobou medových perníků opravdu mladá. Pečení a malování tradičních i netradičních perníků se věnujeme od roku 1992. Používáme pouze kvalitní (především regionální) suroviny.

Můžete si vybrat z pestré nabídky již hotových druhů přímo u nás ve výrobně v Brně nebo nás kontaktovat se svými požadavky na zakázkovou výrobu některých našich standardních tvarů, případně s poptávkou speciálních perníků.

Uvedené ceny se týkají koncových zákazníků, v případě větších nebo dlouhodobých odběrů jsou ceny předmětem individuálního jednání. Nejsme plátci DPH.AKTUALITY, ANEB CO SE U NÁS PRÁVĚ PEČE


 

Milí přátelé a zákazníci,

 

 Od středy 1. září pro Vás máme opět otevřeno v pracovních dnech od 9 do 17 hodin.

 

Přejeme Vám hezký a klidný zbytek léta a věříme, že si i po prázdninách najdete cestu k nám do Superníku, kde na Vás bude čekat tradiční pestrá nabídka malovaných, plněných, marcipánových i mandlových perníčků, na které jste u nás zvyklí.

S radostí pro Vás vyrobíme i perníkové a piškotové dorty na objednávku a také naši novinku - dva druhy perníkových zákusků plněných krémem a ovocnou náplní (vyobrazené v sekci "Plněné perníky" a nebo přímo pod tímto textem).

 

 Vše dobré a především co nejlepší zdraví přejí

 Vaše "Supernice"

 

 

 

Přijďte k nám ochutnat perník všemi smysly. Ten správný, kvalitní, poznáte lehce. Bude mít krásnou zlatohnědou barvu s lesklým povrchem a tam, kde se peče, to bude opravdu úžasně vonět - medem a vším tím kořením, které má poctivé těsto obsahovat. A že se u nás peče s láskou, poznáte nejen na perníku ve tvaru srdce. Naše zvířátka se na Vás budou usmívat a snad se jejich spokojené výrazy přenesou i na Vaše tváře. A pak přijde to skutečné ochutnání, ať už plněných, malovaných nebo mandlových perníčků. Sami posoudíte, které Vám zachutnají nejvíce a my budeme rádi reagovat na Vaše přání. 

 
MALOVANÉ PERNÍKY PLNĚNÉ PERNÍKY MANDLOVÉ PERNÍKY MARCIPÁNOVÉ PERNÍKY PERNÍKOVÉ DORTY PIŠKOTOVÉ DORTY8778 Zub střední

7,5 cm

25 Kč

8621 Auto střední

12 cm

35 Kč

8618 Mašinka střední

11 cm

35 Kč

8709 Motorka střední

12 cm

35 Kč


KONTAKTUJTE NÁSJméno / příjmení

E-mail

Text Vaší zprávy


Adresa provozovny:
Hlinky 90, 603 00 Brno
(ulice nad hlavním vstupem do Výstaviště, zastávka tramvaje č. 1 „Výstaviště – hlavní vstup“)

OTEVŘENO: 

pondělí - pátek od 9 do 17 hodin

e-mail: info@supernik.cz

RADKA BRŮŽKOVÁ | +420 606 727 533
IČO: 42377846

MARIE MIMOCHODKOVÁ | +420 605 503 167
IČO: 05226996