ORIGINÁLNÍ PERNÍKY I STANDARDNÍ A ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Oproti historii perníkářství v Čechách, na niž naše výroba navazuje, je naše zkušenost s výrobou medových perníků opravdu mladá. Pečení a malování tradičních i netradičních perníků se věnujeme od roku 1992. Používáme pouze kvalitní (především regionální) suroviny.

Můžete si vybrat z pestré nabídky již hotových druhů přímo u nás ve výrobně v Brně nebo nás kontaktovat se svými požadavky na zakázkovou výrobu některých našich standardních tvarů, případně s poptávkou speciálních perníků.

Uvedené ceny se týkají koncových zákazníků, v případě větších nebo dlouhodobých odběrů jsou ceny předmětem individuálního jednání. Nejsme plátci DPH.AKTUALITY, ANEB CO SE U NÁS PRÁVĚ PEČE


 

OD 1.6. NÁVRAT K OBVYKLÉ OTEVÍRACÍ DOBĚ:

pondělí až pátek od 9 do 17 hodin

 

Naši milí přátelé a zákazníci,

děkujeme každému z vás za přízeň. Máme otevřeno ve všedních dnech s obvyklou nabídkou perníků, na které jste zvyklí.

Dovolujeme si vás upozornit na letošní jarní novinku - perníková lízátka, která jsou již nyní především u dětí "perníkovým hitem".

Přijímáme objednávky na speciální perníky a na perníkové i klasické dorty, protože Brno zase začíná žít, slavit, setkávat se a užívat si všeho dobrého - a k tomu samozřejmě patří i naše perníkové dobroty :).

 

 Vše dobré přejí a na vaši návštěvu se těší

vaše "Supernice"

Radka, Maruška a Eva

 

 

 

 

 

Přijďte k nám ochutnat perník všemi smysly. Ten správný, kvalitní, poznáte lehce. Bude mít krásnou zlatohnědou barvu s lesklým povrchem a tam, kde se peče, to bude opravdu úžasně vonět - medem a vším tím kořením, které má poctivé těsto obsahovat. A že se u nás peče s láskou, poznáte nejen na perníku ve tvaru srdce. Naše zvířátka se na Vás budou usmívat a snad se jejich spokojené výrazy přenesou i na Vaše tváře. A pak přijde to skutečné ochutnání, ať už plněných, malovaných nebo mandlových perníčků. Sami posoudíte, které Vám zachutnají nejvíce a my budeme rádi reagovat na Vaše přání. 

 
MALOVANÉ PERNÍKY PLNĚNÉ PERNÍKY MANDLOVÉ PERNÍKY PERNÍKOVÉ DORTY SPECIÁLNÍ DORTY8722 Svíčka malá

7 cm

17 Kč

8736 Stromeček malý

7 cm

17 Kč

8730 Vánoční kapr

14 cm

40 Kč

8754 Beruška plněná

90 g, s lineckou náplní a marcipánem

30 Kč


KONTAKTUJTE NÁSJméno / příjmení

E-mail

Text Vaší zprávy


Adresa provozovny:
Hlinky 90, 603 00 Brno
(ulice nad hlavním vstupem do Výstaviště, zastávka tramvaje č. 1 „Výstaviště – hlavní vstup“)

OTEVŘENO: 

pondělí až pátek 9,00 - 17,00 hodin  (v jiný čas možno po telefonické dohodě)

e-mail: info@supernik.cz

RADKA BRŮŽKOVÁ | +420 606 727 533
IČO: 42377846

MARIE MIMOCHODKOVÁ | +420 605 503 167
IČO: 05226996